Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Katameya Heights Golf Resort

Jedním z nejluxusnějších egyptských golfových hřišť je Katameya Heights Golf & Tennis Resort rozkládající se v náročném terénu na předměstí Káhiry. Golf je zde možné hrát téměř ve stínu pyramid, což z něj dělá také jedno z nejvyhledávanějších hřišť v této arabské zemi.

Pokud si budete chtít odpočinout od uspěchané a rušné metropole, je Katameya Heights tou nejlepší volbou. Nachází se mimo centrum, na jihovýchodním předměstí, kde vyrostlo ještě několik dalších golfových resortů. Katameya Heights Golf & Tennis Resort je situován mezi čtvrtěmi Maadi a Heliopolis. Hřiště, která jsou součástí tohoto jedinečného resortu, navrhnul renomovaný francouzský architekt Yves Bureau, který nasadil svým kolegům architektům poměrně vysokou laťku. Hřiště je totiž dokonalé a navíc je součástí resortu ještě elegantní klubovna, spousta ubytovacích kapacit a rozsáhlé vybavení pro volnočasové aktivity.

Katameya Heights Golf & Tennis Resort byl slavnostně otevřen v roce 1997 a byl jedním z prvních komerčních stavebních projektů v zemi v oblasti golfu. Dnes se v resortu nachází dvě golfová hřiště - 18 jamkové turnajové hřiště par 72 s délkou 6218 metrů a devítijamkové hřiště par 35 o délce 2729 metrů. Někdy je možné se setkat s tím, že je Katameya Heights označováno za 27 jamkové hřiště, ale ve skutečnosti jde o dvě samostatná hřiště. Zahrát si v Katameya Heights mohou golfisté všech úrovní, nachází se zde jak terény pro začátečníky, tak i zkušené hráče. Díky kopcovité krajině je možné si během hry užívat výhled do okolí, při dobré viditelnosti se dá dohlédnout až na pyramidy v Gíze.

Každý golfista má možnost trénovat na cvičné louce a třech cvičných greenech. Kdo by měl zájem, může se zúčastnit individuálních či skupinových golfových lekcí pod vedením profesionálních PGA trenérů v místní golfové akademii. Hráčům je dále k dispozici klubovna se 2 restauracemi, barem, salonky, plně vybaveným obchodem, půjčovnou golfového vybavení, úschovnou zavazadel, šatnami, sprchami a sociálním zázemím. Hráči si v půjčovně mohou pronajmout nejen hole, ale také motorové vozíky nebo kedíky. Na hřišti jsou hráčům k dispozici ještě tři provozovny s občerstvením.

V současnosti je Katameya Heights jedním z nejluxusnějších egyptských hřišť. Součástí areálu je také El Shafei Tennis Ranch s 10 antukovými tenisovými a třemi squashovými kurty. Další budovou v rezortu je The Spa and Health Club s tělocvičnou, padesátimetrovým bazénem, skluzavkami a wellness. V areálu nechybí ani supermarket, kadeřník, malé zdravotní centrum, školka a speciální dětská klubovna doplněná dvěma vyhřívanými bazény a hřištěm. V blízkosti rezortu bylo vybudováno téměř 300 luxusních vilek, možností ubytování je tak také dostatek.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Turecko | Řecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko