Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Makadi - informace o letovisku

Asi 30 kilometrů jižně od Hurghady se nachází atraktivní prázdninový resort Makadi, který získal věhlas především díky své nádherné pláži, v jejíž blízkosti jsou korálové útesy lákající potápěče a vyznavače šnorchlování. Kromě toho nabízí toho moderní letovisko vše potřebné k uspokojení potřeb i těch nejnáročnějších klientů.

V Makadi vyrostlo několik velkých a luxusních hotelových komplexů, které se vyznačují bohatou nabídkou služeb na vysoké úrovni. Ačkoliv je Makadi obklopeno pouští, oblast je známá svou zelení a čistotou. Obrovským lákadlem tohoto střediska jsou obrovské bazény patřící místním hotelovým komplexům. Bazén náležící k hotelu Le Meridien je dokonce označován jako největší v celém Egyptě.

Egypt - Makadi

V minulých letech bylo vystavěno i menší „centrum“, které mělo zdejším hotelům poskytovat jakési zázemí s obchody a nejrůznějšími podniky. Je možné zde posedět v některé z restaurací nebo typických kaváren poskytujících evropský standart služeb. Najdete zde také směnárnu, diskotéku, internetovou kavárnu a vše, co může návštěvník potřebovat.

Makadi se rozkládá okolo stejnojmenného zálivu, který se pyšní těmi nejkrásnějšími plážemi v oblasti Hurghady. Na své si zde přijdou především milovníci pěkného koupání. Jen několik metrů od břehu se v moři objevují korálové ostrůvky, na nichž můžete pozorovat nádherný podmořský život. Oblast je tak ideální pro vyznavače potápění a šnorchlování. Samozřejmě máte v Makadi možnost věnovat se i jiným aktivitám, jako je tenis, golf, či plážový volejbal. Mezi ženami jsou velmi populární hodiny aerobiku a břišních tanců vedené profesionálními cvičitelkami. Děti zase zaujmou malé akvaparky, kde mohou trávit čas na skluzavkách, tobogánech a jiných atrakcích.

Pěknou atrakcí je také malý vláček, který převáží hosty mezi jednotlivými hotely a do centra letoviska. Makadi je považováno za jedno z klidnějších letovisek, je tak vhodné pro seniory a rodiny s dětmi. Navíc, pokud byste zatoužili po ruchu většího letoviska, stačí nasednout na autobus a vydat se do Hurghady.

 

Kontextová reklama.

 • ALL INCLUSIVE Tunisko za 8000 Kč?

  Ano, pro nás žádný problém. Hotel s bazénem, u moře, vhodný pro rodiny s dětmi i dospělé osoby.
 • Do Egypta za super cenu

  Dovolená u Rudého moře za bezkonkurenční ceny. Široká nabídka hotelů všech egyptských letovisek. Egyptské pyramidy, starověké chrámy, plavba po řece Nil, all inclusive dovolené s potápěním nebo šnorchlováním mezi úchvatnými korály Rudého moře. U nás najdete vše.
 • Omán letecky se snídaní od 8500 Kč

  Objevte krásu exotického Ománu za bezkonkurenční ceny. Omán nabízí všechno, na co si jen vzpomenete.
 • Turecko od 5000 Kč!

  Dovolená v Turecku nemusí stát desetitisíce. Podívejte se na naši nabídku zájezdů.
 • Hurghada za fantastickou cenu od 6000 Kč

  Léty osvědčená egyptská Hurghada, ALL INCLUSIVE od 6000 Kč. Vyberte si z široké nabídky resortů v této destinaci.

Potápění v Rudém moři

Potápění v Rudém moři

Zájemců o potápění a šnorchlování u nás stále přibývá. Tento sport nabízí možnost nahlédnout na život pod hladinou a přitom i protáhnout své tělo zdravým pohybem. Jelikož však v naší zemi toho pod vodou není zas až tolik k vidění a také počasí vodním radovánkám často nepřeje, míří zájemci o potápění zhusta do zahraničí.

celý článek

 

Egypt – oblíbené výlety z pobřeží

Egypt – oblíbené výlety z pobřeží

Egypt, to jsou pyramidy, faraoni, sfingy, slunce, písek a nádherné moře ukrývající bohatý život. Tato země oplývá tajemnou minulostí a neustále skrývá mnoho neobjeveného. Pro mnoho lidí je tak velkým lákadlem. Každý si rád na vlastní oči prohlédne památky dávných věků, které nesou jakési poselství lidem dnešní doby.

celý článek

 

Korálové útesy v Egyptě

Korálové útesy v Egyptě

Egypt se může pochlubit více než 800 kilometry korálového pobřeží Rudého moře a tak se není čemu divit, že patří mezi nejoblíbenějších světové destinace pro potápění. Rudé moře ukrývá spoustu vyhlášených potápěčských lokalit, které jsou snadno dostupné z přímořských letovisek. Pod vodou je možné obdivovat korály, které jsou pýchou egyptské přírody.

celý článek

 
 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

DO EGYPTA ZA SUPER CENU
Dovolená u Rudého moře za bezkonkurenční ceny. Široká nabídka hotelů všech egyptských letovisek. 


TURECKO OD 5000 Kč!
Dovolená v Turecku nemusí stát desetitisíce. Podívejte se na naši nabídku zájezdů. 


HURGHADA ZA FANTASTICKOU CENU OD 6000 Kč
Léty osvědčená egyptská Hurghada, ALL INCLUSIVE od 6000 Kč. 


ALL INCLUSIVE TUNISKO ZA 8000 Kč? 
Ano, pro nás žádný problém. Hotel s bazénem, u moře, vhodný pro rodiny s dětmi i dopělé osoby. 


OMÁN LETECKY SE SNÍDANÍ OD 8500 Kč
Objevte krásu exotického Ománu za bezkonkurenční ceny. Omán nabízí všechno, na co si jen vzpomenete.
 

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA - DOVOLENÁ V KARIBIKU ZA 20 TISÍC
Tropický ráj, křišťálově čisté moře, úchvatné pláže, skvělé jídlo a výborný rum. To a mnoho dalšího vám nabízí Dominikánská republika.  

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Turecko | Řecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko