Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sahl Hasheesh - informace o letovisku

Asi 20 kilometrů od nejznámějšího egyptského letoviska Hurghada se nachází turistické centrum Sahl Hasheesh, jehož název v překladu znamená "zelené údolí". Jde o jednu z luxusních a velmi exkluzivních turistických destinací, která vznikla teprve nedávno a proto se může pochlubit řadou moderních hotelů.

Sahl Hashees se rozkládá kolem jednoho z nejkrásnějších zálivů Rudého moře. Celý resort vznikl pouze pro účely rozvoje turistického ruchu v oblasti a žádná z budov není starší 4 let. První hotely zde na základě originálního a důkladně propracovaného plánu vyrostly v roce 2007. Také do budoucna se ještě počítá s další rozsáhlou výstavbou, cílem je udělat ze Sahl Hasheeshe největší a nejluxusnější turistické letovisko v celém Egyptě. Prozatím není mezi návštěvníky příliš známé, tudíž sem neproudí turisté v takové míře, jako do vyhlášených egyptských center, jako je Hurghada, Taba či Sharm El Sheikh. Panuje zde klid a pohoda. Sahl Hasheesh je tak vhodný pro rodiny s dětmi nebo starší návštěvníky, kteří si mohou užívat zdejší idylickou atmosféru. Rovněž je ideálním místem pro romantickou dovolenou ve dvou, plnou relaxace i nevšedních zážitků.

Komfortní hotelové řetězce nabízí vynikající služby. Návštěvníkům jsou v letovisku k dispozici četné restaurace s nabídkou tradičních i mezinárodních jídel, bary a kavárny. V Sahl Hasheeshi je postaráno také o zábavu, k dispozici je dokonce komplex kin i středisko Serrenia, které patří k nejhonosnějším na světě. Kdo rád nakupuje, přijde si v letovisku na své, k dostání je zboží všeho druhu, od tradičních suvenýrů a drobných dárků až po kvalitní a drahé egyptské zboží. Během budování letoviska bylo myšleno také na dostatek zeleně a odpočinkových ploch. Po celodenním koupání a povalování na pláži si tak návštěvníci mohou odpočinout v některé z překrásných zahrad, ve stínu palem.

Pobřeží u Sahl Hasheeshe je lemováno nádhernými bělostnými písečnými plážemi, které omývá průzračné moře azurové barvy. Pod hladinou se ukrývá úžasný korálový útes, který je domovem pro pestrobarevná hejna rybek a další mořské živočichy nejrůznějších velikostí, tvarů a barev. Není se tak čemu divit, že je tato oblast vyhledávaným rájem pro milovníky potápění, šnorchlování a vodních sportů. Potápění v Rudém moři je nezapomenutelným zážitkem, proto neváhejte a zúčastněte se některého z potápěčských kurzů pod vedením zkušeným instruktorů.

K letovisku patří malý přístav, kde můžete sledovat kotvící rybářské i výletní lodě. Přes den to v přístavu žije, kromě rybářů se zde pohybují také turisté chystající se na některý z atraktivních lodních výletů. Večer shon utichá a vy můžete pozorovat loďky pohupující se na hladině, které jsou navíc ozářeny zapadajícím sluncem. Ze Sahl Hasheeshe se můžete vydat na fakultativní výlet například do Hurghady nebo do pouště, kde navštívíte beduínskou vesničku, projedete se na velbloudovi nebo čtyřkolce. Toto nové letovisko je skvělou volbou také pro všechny, kdo rádi aktivně tráví dovolenou.

 

Kontextová reklama.

 • Dominikánská republika - dovolená v Karibiku za 20 tisíc

  Tropický ráj, křišťálově čisté moře, úchvatné pláže, skvělé jídlo a výborný rum. To a mnoho dalšího vám nabízí Dominikánská republika.
 • Turecko od 5000 Kč!

  Dovolená v Turecku nemusí stát desetitisíce. Podívejte se na naši nabídku zájezdů.
 • ALL INCLUSIVE Tunisko za 8000 Kč?

  Ano, pro nás žádný problém. Hotel s bazénem, u moře, vhodný pro rodiny s dětmi i dospělé osoby.
 • Do Egypta za super cenu

  Dovolená u Rudého moře za bezkonkurenční ceny. Široká nabídka hotelů všech egyptských letovisek. Egyptské pyramidy, starověké chrámy, plavba po řece Nil, all inclusive dovolené s potápěním nebo šnorchlováním mezi úchvatnými korály Rudého moře. U nás najdete vše.
 • Omán letecky se snídaní od 8500 Kč

  Objevte krásu exotického Ománu za bezkonkurenční ceny. Omán nabízí všechno, na co si jen vzpomenete.
 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

DO EGYPTA ZA SUPER CENU
Dovolená u Rudého moře za bezkonkurenční ceny. Široká nabídka hotelů všech egyptských letovisek. 


TURECKO OD 5000 Kč!
Dovolená v Turecku nemusí stát desetitisíce. Podívejte se na naši nabídku zájezdů. 


HURGHADA ZA FANTASTICKOU CENU OD 6000 Kč
Léty osvědčená egyptská Hurghada, ALL INCLUSIVE od 6000 Kč. 


ALL INCLUSIVE TUNISKO ZA 8000 Kč? 
Ano, pro nás žádný problém. Hotel s bazénem, u moře, vhodný pro rodiny s dětmi i dopělé osoby. 


OMÁN LETECKY SE SNÍDANÍ OD 8500 Kč
Objevte krásu exotického Ománu za bezkonkurenční ceny. Omán nabízí všechno, na co si jen vzpomenete.
 

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA - DOVOLENÁ V KARIBIKU ZA 20 TISÍC
Tropický ráj, křišťálově čisté moře, úchvatné pláže, skvělé jídlo a výborný rum. To a mnoho dalšího vám nabízí Dominikánská republika.  

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Turecko | Řecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko