Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sharks Bay - informace o letovisku

Shark´s Bay je velmi příjemné egyptské letovisko spadající do oblasti Sharm El Sheikhu na jihu poloostrova Sinaj. Vyniká především bohatým podmořským životem, za nímž každoročně přijíždějí návštěvníci z nejrůznějších koutů světa. Kromě toho si v Shark´s Bay hosté mohou vychutnávat nádherné pláže, výhledy na Rudé moře a také zázemí luxusních hotelů.

Shark´s Bay se rozkládá asi 8 kilometrů od mezinárodního letiště v Sharm El Sheikhu. Letovisko tvoří několik hotelových komplexů, které jsou obklopeny palmami a svěžími zahradami. K dispozici je také řada obchodů, supermarket, internetová kavárna, bary a restaurace nabízejících jak egyptskou, tak i mezinárodní kuchyni. Jednotlivé hotely nabízí atraktivní zábavní programy pro celou rodinu, ale zajišťují také řadu volnočasových aktivit a vodních sportů. Ubytovací kapacity v Shark´s Bay se pyšní několika venkovními bazény, kde najdete dostatek prostoru pro relaxaci.

Hotely v Shark´s Bay umožňují svým hostům udržovat se v kondici. Součástí jejich vybavení jsou totiž fitcentra, kde jsou jim k dispozici vysoce moderní posilovací přístroje. Po náročném sportovním vypětí si hosté poté mohou vychutnat uklidňující masáž s výhledem na nekonečné hlubiny Rudého moře. Pro děti je zde připraven dětský klub, kde se konají nejrůznější animační programy vedené zkušeným animačním týmem.

Destinace Shark´s Bay je ideálním místem pro milovníky potápění, protože se u jejích břehů nachází jeden z nejhezčích korálových útesů v celém Egyptě. Ten je možné objevovat pod vedením profesionálního pracovníka místního potápěčského centra, které sídlí v jednom z hotelových komplexů. Krásný barevný korálový útes je domovem nesčetného množství mořských živočichů, proto byste si možnost potopit se pod hladinu neměli nechat ujít. Zajímavou možností je však také šnorchlování, kterému se může v Shark´s Bay věnovat opravdu každý. Stačí mít jen brýle, šnorchl, popřípadě ještě ploutve a pak už se jen nechat unášet na hladině a pozorovat dění pod vodou.

Pokud se chcete jen tak povalovat na pláži a užívat si sladkého nicnedělání, máte k tomu spoustu možností. Pláž v Shark´s Bay je dlouhá, písčitá s korálovým podložím. Na ní je hostům k dispozici kvalitní zázemí v podobě převlékáren, toalet a sprch se sladkou vodou. K dispozici jsou lehátka, slunečníky a plážový bar. Z pláže se nabízí krásný výhled na nedaleký ostrov Tiran. Do vody se vstupuje přes molo.

 

Kontextová reklama.

 • Dominikánská republika - dovolená v Karibiku za 20 tisíc

  Tropický ráj, křišťálově čisté moře, úchvatné pláže, skvělé jídlo a výborný rum. To a mnoho dalšího vám nabízí Dominikánská republika.
 • Do Egypta za super cenu

  Dovolená u Rudého moře za bezkonkurenční ceny. Široká nabídka hotelů všech egyptských letovisek. Egyptské pyramidy, starověké chrámy, plavba po řece Nil, all inclusive dovolené s potápěním nebo šnorchlováním mezi úchvatnými korály Rudého moře. U nás najdete vše.
 • Turecko od 5000 Kč!

  Dovolená v Turecku nemusí stát desetitisíce. Podívejte se na naši nabídku zájezdů.
 • Omán letecky se snídaní od 8500 Kč

  Objevte krásu exotického Ománu za bezkonkurenční ceny. Omán nabízí všechno, na co si jen vzpomenete.
 • Hurghada za fantastickou cenu od 6000 Kč

  Léty osvědčená egyptská Hurghada, ALL INCLUSIVE od 6000 Kč. Vyberte si z široké nabídky resortů v této destinaci.

Egypt – oblíbené výlety z pobřeží

Egypt – oblíbené výlety z pobřeží

Egypt, to jsou pyramidy, faraoni, sfingy, slunce, písek a nádherné moře ukrývající bohatý život. Tato země oplývá tajemnou minulostí a neustále skrývá mnoho neobjeveného. Pro mnoho lidí je tak velkým lákadlem. Každý si rád na vlastní oči prohlédne památky dávných věků, které nesou jakési poselství lidem dnešní doby.

celý článek

 

Korálové útesy v Egyptě

Korálové útesy v Egyptě

Egypt se může pochlubit více než 800 kilometry korálového pobřeží Rudého moře a tak se není čemu divit, že patří mezi nejoblíbenějších světové destinace pro potápění. Rudé moře ukrývá spoustu vyhlášených potápěčských lokalit, které jsou snadno dostupné z přímořských letovisek. Pod vodou je možné obdivovat korály, které jsou pýchou egyptské přírody.

celý článek

 
 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

DO EGYPTA ZA SUPER CENU
Dovolená u Rudého moře za bezkonkurenční ceny. Široká nabídka hotelů všech egyptských letovisek. 


TURECKO OD 5000 Kč!
Dovolená v Turecku nemusí stát desetitisíce. Podívejte se na naši nabídku zájezdů. 


HURGHADA ZA FANTASTICKOU CENU OD 6000 Kč
Léty osvědčená egyptská Hurghada, ALL INCLUSIVE od 6000 Kč. 


ALL INCLUSIVE TUNISKO ZA 8000 Kč? 
Ano, pro nás žádný problém. Hotel s bazénem, u moře, vhodný pro rodiny s dětmi i dopělé osoby. 


OMÁN LETECKY SE SNÍDANÍ OD 8500 Kč
Objevte krásu exotického Ománu za bezkonkurenční ceny. Omán nabízí všechno, na co si jen vzpomenete.
 

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA - DOVOLENÁ V KARIBIKU ZA 20 TISÍC
Tropický ráj, křišťálově čisté moře, úchvatné pláže, skvělé jídlo a výborný rum. To a mnoho dalšího vám nabízí Dominikánská republika.  

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Turecko | Řecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko