Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Hadaba - informace o letovisku

V blízkosti jednoho z nejrušnějších, největších a nejoblíbenějších egyptských letovisek Sharm El Sheikhu rozkládajícího se na jižním cípu Sinajského poloostrova, leží menší rekreační středisko nazývané Hadaba. Hadaba oplývá pohodovou a relaxační atmosférou, je proto vhodný pro všechny, kdo na dovolené hledají především klid.

Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak i senioři a zamilované dvojice. Hadaba má skvělou polohu, leží v klidné oblasti, ale dostatečně blízko rušnému letovisko Naama Bay. Návštěvníci tak mají na dosah ruky dostatek obchodů, restaurací, zábavních i kulturních zařízení. Užívat si mohou nejen nákupů, ale také bohatého nočního života. Přímo v Hadabě najdete dostatek ubytovacích zařízení, můžete si tak vybrat podle svého vkusu a finančních možností. K dispozici jsou jak luxusní hotelové komplexy, tak i třeba soukromé vilky. Většina ubytovacích zařízení poskytuje nádherný výhled na moře nebo hory Sinaje.

Součástí řady hotelů jsou venkovní i vnitřní bazény, fitness centra či lázeňská zařízení, kde si můžete užívat wellness procedur a masáží. Občerstvení hostů je zajišťováno v barech a restauracích. Většina hotelů má pro své hosty také připraveny zajímavé večerní programy, většinou s hudbou a tancem. Sportovně založení jedinci si mohou v blízkosti svého hotelu zahrát třeba tenis, volejbal nebo kulečník. K letovisku Hadaba náleží také akvapark se třemi desítkami skluzavek, tobogánů a dalších atrakcí.

Stejně jako většina egyptských letovisek se může i Hadaba pochlubit úžasným podnebím s dostatkem slunečního svitu po celý rok a naprostým minimem srážek. Sluníčka si tak užijete nejen v létě, ale také v zimních měsících, kdy je u nás možné sledovat jen šedivou zataženou oblohu. Letní teploty v Hadabě jsou tropické, často dosahují hodnot až 40 stupňů Celsia ve stínu, přičemž počet slunečných hodin je více než 12. V zimě se pak rtuť teploměru pohybuje na příjemných 20 stupních Celsia. Každý středoevropan, který uteče třeba z lednových mrazů a plískanic, dokáže toto klima ocenit.

V Hadabě jsou tak po celých dvanáct měsíců ideální podmínky pro koupání i potápění. Pobřeží je lemováno nádhernými zlatavými písečnými plážemi, které jsou plně vybaveny.  Kromě slunečníků a lehátek na nich najdete také převlékárny, sprchy a toalety. Nechybí ani plážové bary a nejrůznější stánky s občerstvením. Některé úseky pláží spadají pod jednotlivé hotely, proto slouží výhradně jen jejich hostům.

Břehy omývá průzračně čistá a azurově modrá voda Rudé moře. Pobřeží celého Sinajského poloostrova je lemováno nesčetnými korálovými útesy a mnoho se jich nachází také u Hadaby. Letovisko se tak stalo doslova magnetem pro potápěče, kteří sem přijíždí odkrývat tajemství mořských hlubin. Krásy zdejšího podmořského světa jsou opravdu nepopsatelné, pozorovat můžete korály, hejna pestrobarevných rybek a další vodní faunu. Velmi atraktivní je potápění k potopeným vrakům lodí.

Nedaleko Hadaby se rozkládá zákonem chráněný podvodní národní park ukrývající jedinečné rozlehlé korálové zahrady, které jsou domovem pro spoustu rostlin a živočichů. Pro zájemce o potápěčské kurzy jsou v Hadabě připraveny četná potápěčská centra a školy se zkušenými instruktory.  Pokud nechcete vyzkoušet potápění s kyslíkovou bombou, můžete se věnovat alespoň šnorchlování. Jestliže potápění ani šnorchlování není zrovna vaším šálkem čaje, vyzkoušejte některý z vodních sportů, jako je jachting, kiting, parasailing, windsurfing nebo jízda na vodních lyžích.

 

Kontextová reklama.

 • Do Egypta za super cenu

  Dovolená u Rudého moře za bezkonkurenční ceny. Široká nabídka hotelů všech egyptských letovisek. Egyptské pyramidy, starověké chrámy, plavba po řece Nil, all inclusive dovolené s potápěním nebo šnorchlováním mezi úchvatnými korály Rudého moře. U nás najdete vše.
 • Hurghada za fantastickou cenu od 6000 Kč

  Léty osvědčená egyptská Hurghada, ALL INCLUSIVE od 6000 Kč. Vyberte si z široké nabídky resortů v této destinaci.
 • Dominikánská republika - dovolená v Karibiku za 20 tisíc

  Tropický ráj, křišťálově čisté moře, úchvatné pláže, skvělé jídlo a výborný rum. To a mnoho dalšího vám nabízí Dominikánská republika.
 • Omán letecky se snídaní od 8500 Kč

  Objevte krásu exotického Ománu za bezkonkurenční ceny. Omán nabízí všechno, na co si jen vzpomenete.
 • ALL INCLUSIVE Tunisko za 8000 Kč?

  Ano, pro nás žádný problém. Hotel s bazénem, u moře, vhodný pro rodiny s dětmi i dospělé osoby.

Egypt – oblíbené výlety z pobřeží

Egypt – oblíbené výlety z pobřeží

Egypt, to jsou pyramidy, faraoni, sfingy, slunce, písek a nádherné moře ukrývající bohatý život. Tato země oplývá tajemnou minulostí a neustále skrývá mnoho neobjeveného. Pro mnoho lidí je tak velkým lákadlem. Každý si rád na vlastní oči prohlédne památky dávných věků, které nesou jakési poselství lidem dnešní doby.

celý článek

 

Korálové útesy v Egyptě

Korálové útesy v Egyptě

Egypt se může pochlubit více než 800 kilometry korálového pobřeží Rudého moře a tak se není čemu divit, že patří mezi nejoblíbenějších světové destinace pro potápění. Rudé moře ukrývá spoustu vyhlášených potápěčských lokalit, které jsou snadno dostupné z přímořských letovisek. Pod vodou je možné obdivovat korály, které jsou pýchou egyptské přírody.

celý článek

 
 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

DO EGYPTA ZA SUPER CENU
Dovolená u Rudého moře za bezkonkurenční ceny. Široká nabídka hotelů všech egyptských letovisek. 


TURECKO OD 5000 Kč!
Dovolená v Turecku nemusí stát desetitisíce. Podívejte se na naši nabídku zájezdů. 


HURGHADA ZA FANTASTICKOU CENU OD 6000 Kč
Léty osvědčená egyptská Hurghada, ALL INCLUSIVE od 6000 Kč. 


ALL INCLUSIVE TUNISKO ZA 8000 Kč? 
Ano, pro nás žádný problém. Hotel s bazénem, u moře, vhodný pro rodiny s dětmi i dopělé osoby. 


OMÁN LETECKY SE SNÍDANÍ OD 8500 Kč
Objevte krásu exotického Ománu za bezkonkurenční ceny. Omán nabízí všechno, na co si jen vzpomenete.
 

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA - DOVOLENÁ V KARIBIKU ZA 20 TISÍC
Tropický ráj, křišťálově čisté moře, úchvatné pláže, skvělé jídlo a výborný rum. To a mnoho dalšího vám nabízí Dominikánská republika.  

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Turecko | Řecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko