Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Taba

Počet nalezených záznamů: 62.

Hilton Taba Nelson Village*****

Hotelový komplex leží na pobřeží severovýchodního cípu Rudého moře. Unikátní poloha hotelu umožňuje výhled na Izrael, Jordánsko a Saudskou Arábii jedním pohledem.

 

Hilton Taba Resort*****

Luxusní hotel se nachází přímo u písečné pláže s oblázkovým vstupem do moře (doporučujeme obuv do vody), v letovisku Taba. Letiště je vzdáleno cca 39 km. Hotel se nachází v blízkosti hranic s Izraelem, do izraelského letoviska Eil ...

 

Hyatt Regency Taba*****

Luxusní rozlehlý a vzdušný hotelový komplex je situován v zahradách přímo u pláže. V areálu naleznete několik bazénů, umělou lagunu s mořskou vodou a písčitým vstupem, bohaté sportovní a relaxační zázemí.

 

Intercontinental Taba Heights Resort

Hotel se nachází v letovisku Taba Heights, přímo u písečné pláže s pozvolným oblázkovým vstupem do moře (doporučujeme obuv do vody). Na letiště je to cca 35 km.

 

Marriott Taba*****

Luxusní hotelový komplex se službami na vysoké úrovni je postaven formou 1 - 2 patrových bloků a je rozložen v nádherné zahradě

 

Morgana Azur Taba resort****

Pěkný hotelový komplex lemovaný hradbou hor leží přímo na písčité pláži. Vstup do vody přes kamenitý a korálový pás (doporučujeme boty do vody).

 

Movenpick Resort Taba

Luxusní hotelový komplex se nachází přímo u písečné pláže s oblázkovým vstupem do moře (doporučujeme obuv do vody), v letovisku Taba. Letiště je vzdáleno cca 38 km.

 

Radisson Blu Resort Taba*****

Hotelový komplex je citlivě zasazen do pěkné udržované zahrady. Skládá se z hlavní budovy a z několika patrových bloků. Je situován přímo u písčité pláže (vstup do moře přes kamenitý pás, lze využít i molo). Tento komplex je ...

 

Solymar Sea Star***+

Vyzkoušejte tento kvalitní hotel v klidném středisku, které nabízi vše pro klidnou dovolenou spojenou s odpočinkem a pro nadšence potápění

 

Swiss Inn Dream Resort

Hotelový komplex s pouštními horami v pozadí se nachází přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Do moře se vstupuje přes kamenitý pás, doporučujeme obuv do vody.

 
1 2 další >
 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Turecko | Řecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko