Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

AQUATRAVEL, s.r.o.

AQUATRAVEL, s.r.o.

Okružní 284
373 61 Hrdějovice
Telefon: 387 220 768
Web: http://www.aquatravel.cz
Email: info@aquatravel.cz

 

Máme za sebou mnoho let praxe v organizování zájezdů s tématickým a programovým zaměřením především na potápěče do Chorvatska a jiných evropských zemí, Egypta a dalších exotických potápěčských destinací, mezi kterými vždy kralovala Indonésie s pohádkovým ostrovem Bali. Nechceme konkurovat velkolepým katalogům ani super nabídkám velkých cestovních kanceláří. Nechceme ohromovat stovkami destinací. Nabízíme jen to co opravdu umíme. I nadále bude naším favoritem Indonésie s magickým ostrovem Bali.

Indonéské zájezdy a kombinace
Země tisíců ostrovů nabízí každému možnost vybrat si právě tu svou barevnou kombinaci dle vlastních představ. Jako jediná česká cestovní kancelář provozujeme již 10 let v Indonésii pobočku – indonéskou firmu (s českými vlastníky). Toto nám umožňuje organizování jedinečných zájezdů – zajištění nedostupných vnitrostátních letenek z ČR. Řada našich balijských řidičů, průvodců i divemasterů již rozumí a často i mluví velice dobře česky! Navštivte český turistický resort a potápěčská centra Deep Blue Studio na severovýchodním pobřeží Bali dosud nedotčeném masovou turistikou! S potěšením Vám připravíme kompletní zájezd dle Vašich představ již v ČR, ale rádi Vás u „nás na Bali“ uvidíme pokud přiletíte individuálně nebo prostřednictvím jiné CK.

- Pobytové zájezdy na Bali „od romantických chýší po luxusní hotely“
- Poznávací zájezdy po Indonésii „od relaxace v lázních po výstupy na sopky“
- Tématické zájezdy: potápění, golf, wellness, Harley-Davidson
- Expedice po indonéských ostrovech „od komodských varanů po tajemná etnika“
- Vnitrostátní letenky v jihovýchodní Asii 

Pokud si nevyberete zájezd z termínů naší nabídky v katalogu nebo na webových stránkách, připravíme Vám zájezd dle Vašeho požadavku a letového řádu (obsazenosti letadel).
Na Bali se prozatím nedostanete přímými „charterovými lety“, ale pravidelnými linkami celé řady spolehlivých leteckých společností. Odlety z Prahy, Vídně, Frankfurtu i jiných evropských metropolí denně nebo alespoň 3 x týdně.
Vzhledem k časovému posunu (6–7 hodin proti ČR) a finanční náročnosti letecké dopravy doporučujeme volit délku pobytu i u pobytového zájezdu na více než 7 dní.

Další kontakty

602 545 821

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

DO EGYPTA ZA SUPER CENU
Dovolená u Rudého moře za bezkonkurenční ceny. Široká nabídka hotelů všech egyptských letovisek. 


TURECKO OD 5000 Kč!
Dovolená v Turecku nemusí stát desetitisíce. Podívejte se na naši nabídku zájezdů. 


HURGHADA ZA FANTASTICKOU CENU OD 6000 Kč
Léty osvědčená egyptská Hurghada, ALL INCLUSIVE od 6000 Kč. 


ALL INCLUSIVE TUNISKO ZA 8000 Kč? 
Ano, pro nás žádný problém. Hotel s bazénem, u moře, vhodný pro rodiny s dětmi i dopělé osoby. 


OMÁN LETECKY SE SNÍDANÍ OD 8500 Kč
Objevte krásu exotického Ománu za bezkonkurenční ceny. Omán nabízí všechno, na co si jen vzpomenete.
 

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA - DOVOLENÁ V KARIBIKU ZA 20 TISÍC
Tropický ráj, křišťálově čisté moře, úchvatné pláže, skvělé jídlo a výborný rum. To a mnoho dalšího vám nabízí Dominikánská republika.  

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.