Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Egypt

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Egypt“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Egypt.

Golfová hřiště v Egyptě VIII. - Royal Valley Golf Club

Golfová hřiště v Egyptě VIII. - Royal Valley Golf Club

Na východním břehu Nilu se asi 13 kilometrů od centra Luxoru rozkládá oblíbený golfový resort s názvem Royal Valley Golf Club. Je umístěn do krásného prostředí, v blízkosti památek zaniklé antické civilizace. Celoroční slunečné počasí a mírné zimy jsou ideální pro hru hodnou králů a královen.

celý článek

 

Golfová hřiště v Egyptě VII. - Stella di Mare Golf and Country Club

Golfová hřiště v Egyptě VII. - Stella di Mare Golf and Country Club

V jednom z nejmladších egyptských letovisek Ain Soukhna, které vyrostlo na pobřeží Rudého moře, byl před pár lety vybudován golfový resort Stella do Mare Golf and Country Club. Místní golfové hřiště, které je dílem architekta Karla Littena dnes patří k nejlepším v Egyptě.

celý článek

 

Golfová hřiště v Egyptě VI. - Steigenberger Al Dau Golf Course

Golfová hřiště v Egyptě VI. - Steigenberger Al Dau Golf Course

Každý, kdo si chce na dovolené v Egyptě užívat krásných pláží omývaných vodami Rudého moře a zároveň mít možnost si kdykoliv zahrát golf, měl by navštívit Steigenberger Al Dau Resort situovaný nedaleko centra Hurghady. Zde se můžete věnovat nejrůznějším sportovním aktivitám a zároveň mít na dosah ruky všechna zařízení rušného resortu.

celý článek

 

Golfová hřiště v Egyptě V. - Cascades Golf & Country Club

Golfová hřiště v Egyptě V. - Cascades Golf & Country Club

V roce 1998 bylo v blízkosti egyptského letoviska Soma Bay vybudováno golfové hřiště Cascades Golf & Country Club. Jde o jedno z prvních golfových hřišť otevřených na západním pobřeží Rudého moře, které se v současnosti řadí mezi dvacítku nejlepších hřišť na celém světě. Žádný golfista by si proto jeho návštěvu neměl nechat ujít.

celý článek

 

Plavba po Nilu, netradiční dovolená na vlnách

Plavba po Nilu, netradiční dovolená na vlnách

Nil jednoznačně vyniká nad ostatními africkými řekami svým aristokratickým označením druhé nejdelší řeky na světě. Protéká východní Afrikou o délce 6 695 km a jeho povodí má rozlohu úctyhodných 915 000 km2.

celý článek

 

Egyptská Taba - přepychová dovolená s úžasnými výlety

Egyptská Taba - přepychová dovolená s úžasnými výlety

Taba je vyhledávané rozvíjející se letovisko s mezinárodním letištěm na severu Akabského zálivu. Je jako stvořené pro nádhernou dovolenou v luxusních hotelových rezortech, které se rozprostírají po pobřeží od Nuweiby až do Taby a svým návštěvníkům nabízejí přátelskou atmosféru a velmi kvalitní služby na vysoké úrovni.

celý článek

 

Egyptská letoviska - Sharm El Sheikh

Egyptská letoviska - Sharm El Sheikh

Na jižním cípu Sinajského poloostrova se rozkládá velmi živé a moderní letovisko Sharm El Sheikh. Začalo být budováno teprve nedávno, přesto dnes patří k nejnavštěvovanějším a nejrychleji se rozvíjejícím destinacím v Egyptě. Díky tomu, že se zde často konají mírové konference, bývá Sharm El Sheikh mnohdy nazýván „Městem míru“.

celý článek

 

Egyptská letoviska - Marsa Alam

Egyptská letoviska - Marsa Alam

Asi 270 kilometrů jižně od Hurghady se na pobřeží Rudého moře rozkládá malé a poměrně nové letovisko Marsa Alam. Leží nedaleko obratníku Kozoroha a je tak jedním z nejjižněji položených egyptských turistických letovisek. Jelikož sem ještě příliš nepronikla masová turistika, je Marsa Alam považován za nedotčený ráj.

celý článek

 

Kam na dovolenou místo Egypta?

Kam na dovolenou místo Egypta?

Na konci ledna 2011 propukly v Egyptě rozsáhlé nepokoje, které výrazně ochromily turistický ruch v této arabské zemi. Řada lidí proto musela upustit od svých plánů vydat se na vysněnou dovolenou do Egypta a začít hledat náhradu. Kam ale vyrazit za sluníčkem? Jaké jsou cenové alternativy? Nezoufejte, destinací je celá řada!

celý článek

 

Egyptská letoviska - El Gouna

Egyptská letoviska - El Gouna

Egyptská El Gouna je moderním turistickým střediskem, které je situováno na pobřeží Rudého moře, asi 20 kilometrů od Hurghady. Letovisko je poměrně nové, bylo vybudováno na skupině ostrůvků obklopených umělými lagunami. Možná právě odtud také získalo své jméno – El Gouna znamená v arabštině „laguna“.

celý článek

 

Svatá země

Svatá země

Pod názvem Svatá země si mnoho lidí jistě vybaví Izrael, ale toto označení pod sebe kromě celého území Izraele zahrnuje také palestinské autonomní oblasti, část Jordánska a Egypta. Srdcem Svaté země je ovšem starobylé izraelské město Jeruzalém, jehož historie sahá více než 3000 let zpět do minulosti.

celý článek

 

Egyptská letoviska - Taba

Egyptská letoviska - Taba

Na severovýchodě Sinajského poloostrova se v Akabském zálivu rozkládá nové a stále se rozvíjející letovisko Taba. Leží v neobydlené oblasti, téměř na hranici s Izraelem a je tak nejsevernějším letoviskem na egyptském pobřeží Rudého moře. Je ideální destinací pro všechny, kdo se chtějí během dovolené vyhnout turistickému ruchu v masovém měřítku.

celý článek

 
1 2 3 4 5 6
 
 

Kontextová reklama.

 • Omán letecky se snídaní od 8500 Kč

  Objevte krásu exotického Ománu za bezkonkurenční ceny. Omán nabízí všechno, na co si jen vzpomenete.
 • Do Egypta za super cenu

  Dovolená u Rudého moře za bezkonkurenční ceny. Široká nabídka hotelů všech egyptských letovisek. Egyptské pyramidy, starověké chrámy, plavba po řece Nil, all inclusive dovolené s potápěním nebo šnorchlováním mezi úchvatnými korály Rudého moře. U nás najdete vše.
 • Dominikánská republika - dovolená v Karibiku za 20 tisíc

  Tropický ráj, křišťálově čisté moře, úchvatné pláže, skvělé jídlo a výborný rum. To a mnoho dalšího vám nabízí Dominikánská republika.
 • Hurghada za fantastickou cenu od 6000 Kč

  Léty osvědčená egyptská Hurghada, ALL INCLUSIVE od 6000 Kč. Vyberte si z široké nabídky resortů v této destinaci.
 • ALL INCLUSIVE Tunisko za 8000 Kč?

  Ano, pro nás žádný problém. Hotel s bazénem, u moře, vhodný pro rodiny s dětmi i dospělé osoby.
 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

DO EGYPTA ZA SUPER CENU
Dovolená u Rudého moře za bezkonkurenční ceny. Široká nabídka hotelů všech egyptských letovisek. 


TURECKO OD 5000 Kč!
Dovolená v Turecku nemusí stát desetitisíce. Podívejte se na naši nabídku zájezdů. 


HURGHADA ZA FANTASTICKOU CENU OD 6000 Kč
Léty osvědčená egyptská Hurghada, ALL INCLUSIVE od 6000 Kč. 


ALL INCLUSIVE TUNISKO ZA 8000 Kč? 
Ano, pro nás žádný problém. Hotel s bazénem, u moře, vhodný pro rodiny s dětmi i dopělé osoby. 


OMÁN LETECKY SE SNÍDANÍ OD 8500 Kč
Objevte krásu exotického Ománu za bezkonkurenční ceny. Omán nabízí všechno, na co si jen vzpomenete.
 

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA - DOVOLENÁ V KARIBIKU ZA 20 TISÍC
Tropický ráj, křišťálově čisté moře, úchvatné pláže, skvělé jídlo a výborný rum. To a mnoho dalšího vám nabízí Dominikánská republika.  

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Turecko | Řecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko