Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

nemá avatar
4 hvězdiček
delphin
21 09:14:06.srpna 2009

Báječná dovolená, krásné jarní koupání.

Datum dovolené: březen 2008
Doporučil bych hotel svému známému: ANO

4 hvězdiček Lokalita
5 hvězdiček Kvalita ubytování
5 hvězdiček Čistota
4 hvězdiček Služby
4 hvězdiček Okolí
3 hvězdiček Poměr cena/kvalita
 

Ubytování

Ubytování v architektonicky zajímavě řešeném objektu,kde má každý pokoj v kterémkoliv ze tří podlaží dostatek soukromí. Velmi pěkné, čisté a prostorné hotelové pokoje s fungující klimatizací,televizorem,ledničkou a tresorem. Samozřejmostí je každodení úklid s výměnou lůžkovin a ručníků.

Strava

Stravování naprosto perfektní. Odpovídá kvalitě hotelu, která je zaměřena z velké části k italské klientele. Vše v dostatečném množství i sortimentu. Není zapomenuto ani na děti a diabetiky.

Personál

Personál naprosto v pořádku. Skvělý a velmi ochotný i bez bakšiše. Jen v porovnání s loňským rokem horší kvalita animace, hlavně pro děti.

Okolí a pláže

V místě je diving centrum. Vstup do moře po molu. Velmi pěkná pláž je písčitá s velmi pozvolným vstupem. Značná část pobřeží je nepřístupná - ochrana korálů. K vytknutí pouze dlouhý 150 m mělký vstup do moře a pak naráz hluboká díra.

Celkový dojem

Hotel vedený v moderním duchu. Doporučuji vřele všem, kteří si chtějí užít letní pohody a koupání v zimních měsících. Nelze doporučit pro hosty hledající rušný noční i denní život. Celý komplex je uprostřed pouště.

 

Kontextová reklama.

 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

TOPlist
 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Turecko | Řecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko