Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Katameya Heights Golf Resort

Jedním z nejluxusnějších egyptských golfových hřišť je Katameya Heights Golf & Tennis Resort rozkládající se v náročném terénu na předměstí Káhiry. Golf je zde možné hrát téměř ve stínu pyramid, což z něj dělá také jedno z nejvyhledávanějších hřišť v této arabské zemi.

Pokud si budete chtít odpočinout od uspěchané a rušné metropole, je Katameya Heights tou nejlepší volbou. Nachází se mimo centrum, na jihovýchodním předměstí, kde vyrostlo ještě několik dalších golfových resortů. Katameya Heights Golf & Tennis Resort je situován mezi čtvrtěmi Maadi a Heliopolis. Hřiště, která jsou součástí tohoto jedinečného resortu, navrhnul renomovaný francouzský architekt Yves Bureau, který nasadil svým kolegům architektům poměrně vysokou laťku. Hřiště je totiž dokonalé a navíc je součástí resortu ještě elegantní klubovna, spousta ubytovacích kapacit a rozsáhlé vybavení pro volnočasové aktivity.

Katameya Heights Golf & Tennis Resort byl slavnostně otevřen v roce 1997 a byl jedním z prvních komerčních stavebních projektů v zemi v oblasti golfu. Dnes se v resortu nachází dvě golfová hřiště - 18 jamkové turnajové hřiště par 72 s délkou 6218 metrů a devítijamkové hřiště par 35 o délce 2729 metrů. Někdy je možné se setkat s tím, že je Katameya Heights označováno za 27 jamkové hřiště, ale ve skutečnosti jde o dvě samostatná hřiště. Zahrát si v Katameya Heights mohou golfisté všech úrovní, nachází se zde jak terény pro začátečníky, tak i zkušené hráče. Díky kopcovité krajině je možné si během hry užívat výhled do okolí, při dobré viditelnosti se dá dohlédnout až na pyramidy v Gíze.

Každý golfista má možnost trénovat na cvičné louce a třech cvičných greenech. Kdo by měl zájem, může se zúčastnit individuálních či skupinových golfových lekcí pod vedením profesionálních PGA trenérů v místní golfové akademii. Hráčům je dále k dispozici klubovna se 2 restauracemi, barem, salonky, plně vybaveným obchodem, půjčovnou golfového vybavení, úschovnou zavazadel, šatnami, sprchami a sociálním zázemím. Hráči si v půjčovně mohou pronajmout nejen hole, ale také motorové vozíky nebo kedíky. Na hřišti jsou hráčům k dispozici ještě tři provozovny s občerstvením.

V současnosti je Katameya Heights jedním z nejluxusnějších egyptských hřišť. Součástí areálu je také El Shafei Tennis Ranch s 10 antukovými tenisovými a třemi squashovými kurty. Další budovou v rezortu je The Spa and Health Club s tělocvičnou, padesátimetrovým bazénem, skluzavkami a wellness. V areálu nechybí ani supermarket, kadeřník, malé zdravotní centrum, školka a speciální dětská klubovna doplněná dvěma vyhřívanými bazény a hřištěm. V blízkosti rezortu bylo vybudováno téměř 300 luxusních vilek, možností ubytování je tak také dostatek.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Turecko | Řecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko