Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Egypt - last minute do země, kde se historie nikdy nestane minulostí

Nechcete se těšit na letní dovolenou už půl roku předem? Chcete se jakoby kouzlem přenést z našeho časoprostoru do pohádkových míst orientu nebo k výjimečným monumentům, které uchovávají vzpomínku na říši faraónů?

Arabský svět je přece možné poznávat i jinak než z televizních zpráv. Zblízka a zevnitř osobité kultury, a přitom z pohodlí luxusních hotelů, odkud vede stejná cesta ke kouzelným plážím nebo do nitra horkých pouští, do kulturních středisek i typických arabských tržišť. Zájezdy Last minute Egypt ukazují právě takový, jaký je, abyste si užili příjemnou dovolenou a současně se mohli cítit součástí specifické kultury.

Nemusíte s dovolenou čekat až na sezónu, nemusíte se rozhodovat několik měsíců předem, kam jet. Cestovní kancelář Neckermann vám bude plnit přání dříve, než vás napadnou.

Egypt – Last minute zájezd za poznáním, dobrodružstvím i odpočinkem

Se zájezdy Neckermann CK můžete poznat především dvě unikátní egyptská letoviska. Hurghadu s rušným turistickým děním i původní atmosférou severní Afriky, odkud vede cesta k historickým památkám Gízy a Káhiry, ze kterých se vám až zatočí hlava. Dalším významným letoviskem Egypta je Marsa Alam s korálovými útesy, ideální místo pro ty, kdo rádi během potápění pozorují podmořský svět. 

Vzpomínky z mnohých dovolených postupně splývají a ztrácejí se v zapomnění. Ručíme vám ale za to, že na dovolenou v Egyptě nikdy nezapomenete. 

Rozhodli jste se na poslední chvíli pro jinou zemi? Neckermann CK vám nabízí mezi zájezdy Last minute Turecko s ojedinělým duchem orientu. Nebo pokud dáváte přednost místům v Evropě, kde máte jako na dlani antické památky, a přitom sledujete pulz moderních měst, je pro vás tím pravým Last minute Řecko. Dále cestovní kancelář Neckermann přichází se širokou škálou leteckých zájezdů i programem Autem Evropou, případně eurovíkendy v zajímavých a turisticky oblíbených centrech dění nejen v Evropě.

- PR článek - 

Článek byl zobrazen 2 658 krát.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

DO EGYPTA ZA SUPER CENU
Dovolená u Rudého moře za bezkonkurenční ceny. Široká nabídka hotelů všech egyptských letovisek. 


TURECKO OD 5000 Kč!
Dovolená v Turecku nemusí stát desetitisíce. Podívejte se na naši nabídku zájezdů. 


HURGHADA ZA FANTASTICKOU CENU OD 6000 Kč
Léty osvědčená egyptská Hurghada, ALL INCLUSIVE od 6000 Kč. 


ALL INCLUSIVE TUNISKO ZA 8000 Kč? 
Ano, pro nás žádný problém. Hotel s bazénem, u moře, vhodný pro rodiny s dětmi i dopělé osoby. 


OMÁN LETECKY SE SNÍDANÍ OD 8500 Kč
Objevte krásu exotického Ománu za bezkonkurenční ceny. Omán nabízí všechno, na co si jen vzpomenete.
 

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA - DOVOLENÁ V KARIBIKU ZA 20 TISÍC
Tropický ráj, křišťálově čisté moře, úchvatné pláže, skvělé jídlo a výborný rum. To a mnoho dalšího vám nabízí Dominikánská republika.  

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Turecko | Řecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko