Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Egypt

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Egypt“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Egypt.

Golfová hřiště v Egyptě VI. - Steigenberger Al Dau Golf Course

Golfová hřiště v Egyptě VI. - Steigenberger Al Dau Golf Course

Každý, kdo si chce na dovolené v Egyptě užívat krásných pláží omývaných vodami Rudého moře a zároveň mít možnost si kdykoliv zahrát golf, měl by navštívit Steigenberger Al Dau Resort situovaný nedaleko centra Hurghady. Zde se můžete věnovat nejrůznějším sportovním aktivitám a zároveň mít na dosah ruky všechna zařízení rušného resortu.

celý článek

 

Golfová hřiště v Egyptě V. - Cascades Golf & Country Club

Golfová hřiště v Egyptě V. - Cascades Golf & Country Club

V roce 1998 bylo v blízkosti egyptského letoviska Soma Bay vybudováno golfové hřiště Cascades Golf & Country Club. Jde o jedno z prvních golfových hřišť otevřených na západním pobřeží Rudého moře, které se v současnosti řadí mezi dvacítku nejlepších hřišť na celém světě. Žádný golfista by si proto jeho návštěvu neměl nechat ujít.

celý článek

 

Plavba po Nilu, netradiční dovolená na vlnách

Plavba po Nilu, netradiční dovolená na vlnách

Nil jednoznačně vyniká nad ostatními africkými řekami svým aristokratickým označením druhé nejdelší řeky na světě. Protéká východní Afrikou o délce 6 695 km a jeho povodí má rozlohu úctyhodných 915 000 km2.

celý článek

 

Egyptská Taba - přepychová dovolená s úžasnými výlety

Egyptská Taba - přepychová dovolená s úžasnými výlety

Taba je vyhledávané rozvíjející se letovisko s mezinárodním letištěm na severu Akabského zálivu. Je jako stvořené pro nádhernou dovolenou v luxusních hotelových rezortech, které se rozprostírají po pobřeží od Nuweiby až do Taby a svým návštěvníkům nabízejí přátelskou atmosféru a velmi kvalitní služby na vysoké úrovni.

celý článek

 

Egyptská letoviska - Sharm El Sheikh

Egyptská letoviska - Sharm El Sheikh

Na jižním cípu Sinajského poloostrova se rozkládá velmi živé a moderní letovisko Sharm El Sheikh. Začalo být budováno teprve nedávno, přesto dnes patří k nejnavštěvovanějším a nejrychleji se rozvíjejícím destinacím v Egyptě. Díky tomu, že se zde často konají mírové konference, bývá Sharm El Sheikh mnohdy nazýván „Městem míru“.

celý článek

 

Egyptská letoviska - Marsa Alam

Egyptská letoviska - Marsa Alam

Asi 270 kilometrů jižně od Hurghady se na pobřeží Rudého moře rozkládá malé a poměrně nové letovisko Marsa Alam. Leží nedaleko obratníku Kozoroha a je tak jedním z nejjižněji položených egyptských turistických letovisek. Jelikož sem ještě příliš nepronikla masová turistika, je Marsa Alam považován za nedotčený ráj.

celý článek

 

Kam na dovolenou místo Egypta?

Kam na dovolenou místo Egypta?

Na konci ledna 2011 propukly v Egyptě rozsáhlé nepokoje, které výrazně ochromily turistický ruch v této arabské zemi. Řada lidí proto musela upustit od svých plánů vydat se na vysněnou dovolenou do Egypta a začít hledat náhradu. Kam ale vyrazit za sluníčkem? Jaké jsou cenové alternativy? Nezoufejte, destinací je celá řada!

celý článek

 

Egyptská letoviska - El Gouna

Egyptská letoviska - El Gouna

Egyptská El Gouna je moderním turistickým střediskem, které je situováno na pobřeží Rudého moře, asi 20 kilometrů od Hurghady. Letovisko je poměrně nové, bylo vybudováno na skupině ostrůvků obklopených umělými lagunami. Možná právě odtud také získalo své jméno – El Gouna znamená v arabštině „laguna“.

celý článek

 

Svatá země

Svatá země

Pod názvem Svatá země si mnoho lidí jistě vybaví Izrael, ale toto označení pod sebe kromě celého území Izraele zahrnuje také palestinské autonomní oblasti, část Jordánska a Egypta. Srdcem Svaté země je ovšem starobylé izraelské město Jeruzalém, jehož historie sahá více než 3000 let zpět do minulosti.

celý článek

 

Egyptská letoviska - Taba

Egyptská letoviska - Taba

Na severovýchodě Sinajského poloostrova se v Akabském zálivu rozkládá nové a stále se rozvíjející letovisko Taba. Leží v neobydlené oblasti, téměř na hranici s Izraelem a je tak nejsevernějším letoviskem na egyptském pobřeží Rudého moře. Je ideální destinací pro všechny, kdo se chtějí během dovolené vyhnout turistickému ruchu v masovém měřítku.

celý článek

 

Egyptská letoviska - Dahab

Egyptská letoviska - Dahab

Městečko Dahab situované na jihovýchodním pobřeží Sinajského poloostrova patří k egyptským lokalitám, které se těší velkému zájmu ze strany zahraničních turistů. Pobřeží Akabského zálivu, ve kterém se Dahab rozkládá, totiž skýtá výborné podmínky k potápění a právě v okolí letoviska se nachází několik světoznámých potápěčských lokalit.

celý článek

 

Egypt - dovolená jak má být s CK SHENKO´S

Egypt - dovolená jak má být s CK SHENKO´S

Toužíte po báječné dovolené? Rádi byste spojili koupání se šnorchlováním a opalováním na písečných plážích s poznáním pradávné historie a architektury? Navštivte tedy Egypt a uvidíte, že si jej zamilujete.

celý článek

 
1 2 3 4 5 6
 
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Turecko | Řecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko