Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Taba

Počet nalezených záznamů: 62.

Hilton Taba Nelson Village*****

Hotelový komplex leží na pobřeží severovýchodního cípu Rudého moře. Unikátní poloha hotelu umožňuje výhled na Izrael, Jordánsko a Saudskou Arábii jedním pohledem.

 

Hilton Taba Resort*****

Luxusní hotel se nachází přímo u písečné pláže s oblázkovým vstupem do moře (doporučujeme obuv do vody), v letovisku Taba. Letiště je vzdáleno cca 39 km. Hotel se nachází v blízkosti hranic s Izraelem, do izraelského letoviska Eil ...

 

Hyatt Regency Taba*****

Luxusní rozlehlý a vzdušný hotelový komplex je situován v zahradách přímo u pláže. V areálu naleznete několik bazénů, umělou lagunu s mořskou vodou a písčitým vstupem, bohaté sportovní a relaxační zázemí.

 

Intercontinental Taba Heights Resort

Hotel se nachází v letovisku Taba Heights, přímo u písečné pláže s pozvolným oblázkovým vstupem do moře (doporučujeme obuv do vody). Na letiště je to cca 35 km.

 

Marriott Taba*****

Luxusní hotelový komplex se službami na vysoké úrovni je postaven formou 1 - 2 patrových bloků a je rozložen v nádherné zahradě

 

Morgana Azur Taba resort****

Pěkný hotelový komplex lemovaný hradbou hor leží přímo na písčité pláži. Vstup do vody přes kamenitý a korálový pás (doporučujeme boty do vody).

 

Movenpick Resort Taba

Luxusní hotelový komplex se nachází přímo u písečné pláže s oblázkovým vstupem do moře (doporučujeme obuv do vody), v letovisku Taba. Letiště je vzdáleno cca 38 km.

 

Radisson Blu Resort Taba*****

Hotelový komplex je citlivě zasazen do pěkné udržované zahrady. Skládá se z hlavní budovy a z několika patrových bloků. Je situován přímo u písčité pláže (vstup do moře přes kamenitý pás, lze využít i molo). Tento komplex je ...

 

Solymar Sea Star***+

Vyzkoušejte tento kvalitní hotel v klidném středisku, které nabízi vše pro klidnou dovolenou spojenou s odpočinkem a pro nadšence potápění

 

Swiss Inn Dream Resort

Hotelový komplex s pouštními horami v pozadí se nachází přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Do moře se vstupuje přes kamenitý pás, doporučujeme obuv do vody.

 
1 2 další >
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Turecko | Řecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko