Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Taba

Počet nalezených záznamů: 65.

El Wekala Resort ****

Pěkný hotelový komplex řetězce Three Corners s příjemnou atmosférou je postavený v andaluzsko-orientálním stylu a umístěný v klidnější oblasti v moderním resortu Taba Heights. Nachází se asi 1,5 km od pláže (hotelový minibus zdarma). Transfer z letiště trvá asi 40 minut.

4 recenze

El Wekala Resort ****
 

Hilton Taba Nelson Village*****

Hotelový komplex leží na pobřeží severovýchodního cípu Rudého moře. Unikátní poloha hotelu umožňuje výhled na Izrael, Jordánsko a Saudskou Arábii jedním pohledem.

 

Hilton Taba Resort*****

Luxusní hotel se nachází přímo u písečné pláže s oblázkovým vstupem do moře (doporučujeme obuv do vody), v letovisku Taba. Letiště je vzdáleno cca 39 km. Hotel se nachází v blízkosti hranic s Izraelem, do izraelského letoviska Eil ...

 

Holiday Resort ****

Pěkný a rozlehlý hotelový komplex s příjemnou atmosférou je obklopen nádhernou tropickou zahradou a nachází se přímo u pláže, cca 55 km jižně od střediska Taba. Transfer z letiště trvá cca 60 minut.

3 recenze

Holiday Resort ****
 

Hyatt Regency Taba*****

Luxusní rozlehlý a vzdušný hotelový komplex je situován v zahradách přímo u pláže. V areálu naleznete několik bazénů, umělou lagunu s mořskou vodou a písčitým vstupem, bohaté sportovní a relaxační zázemí.

 

Intercontinental Taba Heights Resort

Hotel se nachází v letovisku Taba Heights, přímo u písečné pláže s pozvolným oblázkovým vstupem do moře (doporučujeme obuv do vody). Na letiště je to cca 35 km.

 

Marriott Taba*****

Luxusní hotelový komplex se službami na vysoké úrovni je postaven formou 1 - 2 patrových bloků a je rozložen v nádherné zahradě

 

Morgana Azur Taba resort****

Pěkný hotelový komplex lemovaný hradbou hor leží přímo na písčité pláži. Vstup do vody přes kamenitý a korálový pás (doporučujeme boty do vody).

 

Movenpick Resort Taba

Luxusní hotelový komplex se nachází přímo u písečné pláže s oblázkovým vstupem do moře (doporučujeme obuv do vody), v letovisku Taba. Letiště je vzdáleno cca 38 km.

 

Radisson Blu Resort Taba*****

Hotelový komplex je citlivě zasazen do pěkné udržované zahrady. Skládá se z hlavní budovy a z několika patrových bloků. Je situován přímo u písčité pláže (vstup do moře přes kamenitý pás, lze využít i molo). Tento komplex je ...

 

Radisson SAS *****

Velký hotelový komplex s příjemnou atmosférou se nachází v klidnější oblasti, přímo u pláže a cca 24 km jižně od střediska Taba. Transfer z letiště trvá cca 40 minut.

5 recenzí

Radisson SAS *****
 

Sea Star Taba ****

Velice pěkný moderní hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami umístěný v klidnější oblasti, v blízkosti hotelu jsou obchody se suvenýry a kavárna. Vzdálenost od střediska Taba je cca 10 km a transfer z letiště trvá cca 30 minut.

3 recenze

Sea Star Taba ****
 

Sofitel Taba Heights*****

Luxusní, velice pěkný a rozlehlý hotelový komplex postavený ve španělském a orientálním stylu s příjemnou atmosférou a kvalitními službami je součástí moderního resortu Taba Heights, a nachází se v klidnější oblasti přímo u pláže. Transfer z letiště trvá asi 40 minut. Hotel patří k nejlepším hotelům v této oblasti.

5 recenzí

Sofitel Taba Heights*****
 

Solymar Sea Star***+

Vyzkoušejte tento kvalitní hotel v klidném středisku, které nabízi vše pro klidnou dovolenou spojenou s odpočinkem a pro nadšence potápění

 

Sonesta Beach Resort ****

Velice pěkný hotelový komplex s příjemnou klidnější atmosférou se nachází přímo u pláže, cca 45 km jižně od střediska Taba. Transfer z letiště trvá asi 60 minut.

3 recenze

Sonesta Beach Resort ****
 

Swiss Inn Dream Resort

Hotelový komplex s pouštními horami v pozadí se nachází přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Do moře se vstupuje přes kamenitý pás, doporučujeme obuv do vody.

 
1 2 další >
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Turecko | Řecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko