Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marsa Alam

Počet nalezených záznamů: 65.

Abo Nawas Resort ****

Pěkný a rozlehlý hotelový komplex s příjemnou atmosférou postavený v núbijském stylu se nachází v klidnější oblasti a přímo u pláže. Hotelový komplex tvoří krásné dvoupatrové vilky, které jsou rozmístěny v zahradě po celém areálu, uprostřed je soustava 3 bazénů, bazén se skluzavkou pro děti a terasa na slunění.

3 recenze

Abo Nawas Resort ****
 

Abou Dabab Diving Lodge ***

Jednoduchý hotel, ubytování v bungalovech určené především pro potápěče v krásném zálivu Abou Dabab s písčitou pláží.

 

Akassia hotel *****

Luxusní hotel vhodný pro náročné klienty. Hotelový areál je tvořen několika budovami. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, italská restaurace, rybí restaurace, plážové barbecue, lobby bar, bar u bazénu, piano bar, římské divadlo, orientální stan, konferenční sál a obchody se suvenýry.

4 recenze

 

Al Nada Resort ****

Hotel leží 23 km jižně od letiště a 43 km severně od města Marsa Alam. Hotel byl postaven v roce 2007 a je vyzdobem tradičními nubijskými malbami.

3 recenze

 

Alba Club Helioland Beach Resort ***+

Hotelový komplex postavený v núbijském stylu tvoří několik bloků dvoupodlažních bungalovů rozmístěných v zahradě, uprostřed areálu se nachází bazén s dětským bazénem, bar u bazénu. Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace, restaurace a la carte, lobby bar, několik obchůdků se suvenýry.

1 recenzí

 

Amaraya Club ****

Menší samostatně stojící hotel se nachází v klidnější oblasti. Recepce, restaurace, kavárna, bar na recepci a u bazénu, italská restaurace a la carte, miniclub, dětské hřiště a obchůdky se suvenýry v areálu hotelu Kahramana Resort.

2 recenze

Amaraya Club ****
 

Badawia Resort ****

Hotelový komplex se rozkládá v zahradě přímo u písčité pláže. Vstup do moře je možný po molu přes korálové podloží; nebo lze ke koupání využít jednu ze čtyř menších lagun, kterými hotel disponuje a kde je vstup do moře místy písčitý.

4 recenze

 

Brayka Bay Resort *****

Velice pěkný, luxusní a rozlehlý hotelový komplex (otevřený v r. 2004) s příjemnou atmosférou a kvalitními službami je umístěn přímo u pláže a u překrásného zálivu. Hotel postavený v moderním egyptském stylu je tvořen hlavní budovou s recepcí, lobby barem, obchůdky se suvenýry a terasou s výhledem do zahrady.

2 recenze

Brayka Bay Resort *****
 

Calimera Habiba Beach ****

Nový hotelový komplex bungalovů, ve kterém je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace na pláži, restaurace á la carte, bar u bazénu a na pláži, kadeřnictví, obchody

3 recenze

 

Carnelia Beach Resort ****

Hotel leží 26 km od městečka El Qusiar, které stále dýchá typickou egyptskou atmosférou. Vstup do moře je přes korálové podloží. Molo je ve vzdálenosti cca 10 minut od hotelu. Pro vstup do moře doporučujeme obuv do vody. Hotel je vhodný pro všechny klienty, kteří hledají klidnou a ničím nerušenou dovolenou.

 

Cataract Resort ****

Hotel se nachází přímo u mořské laguny cca 20 km severně od městečka Marsa Alam a přibližně 45 km jižně od letiště Marsa Alam.

4 recenze

 

Cinderella Beach ***

Cenově výhodný hotel s programem all inclusive, který se nachází přímo u krásné dlouhé písečné pláže s korály, je vhodný pro milovníky odpočinkové dovolené a krásného šnorchlování.

3 recenze

 

Coral Beach Marina Lodge ****

Tento klidnější hotel leží u přístavu v zálivu Port Ghalib nedaleko stejnojmenného městečka, které bylo vybudováno společně s lagunou a přístavištěm jako nové turistické centrum oblasti. Hotel je řešen členitým rozmístěním budov v areálu a bazény jsou terasovitě rozděleny do tří podlaží.

2 recenze

 

Dreams Beach ****

Hotelový resort s vlastní písčitou pláží a devíti bazény je výbornou volbou pro rodiny s dětmi a pro ty kteří hledají klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Nově budovaný přístav s turistickým centrem Port Ghalib leží asi 20 km od hotelu. Vstup do vody je po molu přes korálové podloží. Místy je vybudován písčitý vstup do moře.

3 recenze, 79 fotografií

 

Equinox El Nabaa Resort ****

Pěkný a klidný hotel vzdálený 38 km od letiště Marsa Alam.

 

Fantasia Resort ****

Nově otevřený hotel se skládá z hlavní budovy se vstupní halou a recepcí a ze dvou nízkých dvoupodlažních bloků s pokoji.

 

Flamenco Resort ****

Velice pěkný a rozlehlý hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami je umístěn v klidnější oblasti a přímo u pláže. Městečko El Quseir je vzdáleno cca 7 km (denně hotelový autobus za poplatek).

2 recenze

Flamenco Resort ****
 

Holiday Beach resort

Hotel v typickém arabském stylu leží 4 km od letiště v Marsa Alam, v chráněné oblasti RED ISLAND BAY na úžasném místě s výhledem na hory z jedné strany a nádherné Rudé moře ze strany druhé.

4 recenze

 

Iberotel Coraya *****

Hotel leží v zálivu v hotelové zóně oblasti Marsa Alam.Překrásný hotelový komplex vhodný pro velmi náročné klienty postavený v typickém nubijském stylu

 

Iberotel Lamaya hotel *****

Hotel ležící na kouzelném poloostrově v malém klidném písečném zálivu v hotelové zóně oblasti Marsa Alam.

3 recenze

 
1 2 další >
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Turecko | Řecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko