Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Makadi

Počet nalezených záznamů: 65.

All Nabila Grand Makadi*****

Luxusní hotel se rozkládá přímo na vlastní písečné pláži asi 35km jižně od centra Hurghady, v klidné oblasti Makadi, která je obecně považována za jedno z nejlepších míst k potápění a šnorchlování.

 

Carlos/Serenity Makadi*****

Luxusní hotelový resort se nachází na klidném místě v oblasti Makadi Bay, přímo u pěkné písečně korálové pláže s barovým servisem a sprchami. Do centra města Hurghada je to cca 36 km a na letiště cca 30 km.

 

Carols Makadi Resort*****

Tento luxusní hotelový resort se nachází na klidném místě v oblasti Makadi Bay, přímo u pěkné písečné pláže s barovým servisem a sprchami

 

Club Azur ****

Pěkný hotelový komplex se nachází přímo u moře v nádherné zátoce Makadi, asi 30 km jižně od centra Hurghady. Tato oblast je vyhledávána díky široké nabídce vodních sportů a ideálních podmínek pro podmořské potápění v korálových útesech s množstvím tropických ryb.

5 recenzí

Club Azur ****
 

Iberotel Makadi Beach****

Hotel se nachází v zálivu Makadi Bay, 35 km od Hurghady, kam je zajištěna doprava minibusem za poplatek. Vzdálenost od letiště 30 km.

 

Iberotel Makadi Oasis****+

Hotel se nachází v zálivu Makadi Bay, 35 km od Hurghady. Vzdálenost od letiště 30 km.

 

Iberotel Makadi Saraya Resort*****

Komfortní hotel, vhodný i pro náročné klienty, který je součástí hotelového komplexu, nabízí klientům vstupní halu s recepcí, restauraci, několik barů, čistírnu, internet a nákupní centrum.

 

Jaz Makadi Star*****

Nový luxusní hotel se nachází v zálivu Makadi Bay, 35 km od Hurghady. Vzdálenost od letiště 30 km.

 

Le Meridien Makadi *****

Velice pěkný a rozlehlý hotelový komplex se nachází v klidnější oblasti a u moře, v nádherné zátoce Makadi, asi 30 km jižně od centra Hurghady. Tato oblast je vyhledávaná díky široké nabídce vodních sportů a ideálních podmínek pro potápění v blízkosti korálových útesů.

3 recenze

Le Meridien Makadi *****
 

Prima Life Makadi Resort & Spa *****

Velmi oblíbený hotelový komplex je situován na pláži v Makadi Bay; asi 35 km jižně od Hurghady. Záliv Makadi se pyšní nejkrásnějšími plážemi oblasti Hurghady; na své si zde tedy přijdou zejména milovníci pěkného koupání. Pár metrů od břehu se rozprostírají v moři korálové ostrůvky; kde můžete pozorovat nádherný podmořský život.

2 recenze

Prima Life Makadi Resort & Spa *****
 

Royal Azur*****

Leží na písečné pláži v blízkosti korálového útesu (v moři). Vzdálenost od Hurghady je 38 km, od letiště 34 km.

 

Serenity Makadi Resort *****

ce pěkný, nově otevřený a rozlehlý hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází přímo u pláže v nádherné zátoce Makadi, asi 30 km jižně od centra Hurghady. Tato oblast je vyhledávána díky široké nabídce vodních sportů a ideálních podmínek pro potápění v blízkosti korálových útesů.

4 recenze

Serenity Makadi Resort *****
 

Sol Y Mar Makadi Marine****+

Hotel se nachází v zálivu Makadi Bay, 35 km od Hurghady. Vzdálenost od letiště 30 km.

 

Sol Y Mar Makadi Sun****

Hotel se nachází 30 km od Hurghady v oblasti Makadi Bay

 

Stella Makadi*****

Luxusní hotel se nachází na klidném místě, cca 50 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami

 

Tia Heights Makadi Bay*****

Rozlehlý hotelový komplex je situován v letovisku Makadi Bay, v klidné poloze přímo na dlouhé pozvolně se svažující písečné pláži.

 
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Turecko | Řecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko