Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

AQUATRAVEL, s.r.o.

AQUATRAVEL, s.r.o.

Okružní 284
373 61 Hrdějovice
Telefon: 387 220 768
Web: http://www.aquatravel.cz
Email: info@aquatravel.cz

 

Máme za sebou mnoho let praxe v organizování zájezdů s tématickým a programovým zaměřením především na potápěče do Chorvatska a jiných evropských zemí, Egypta a dalších exotických potápěčských destinací, mezi kterými vždy kralovala Indonésie s pohádkovým ostrovem Bali. Nechceme konkurovat velkolepým katalogům ani super nabídkám velkých cestovních kanceláří. Nechceme ohromovat stovkami destinací. Nabízíme jen to co opravdu umíme. I nadále bude naším favoritem Indonésie s magickým ostrovem Bali.

Indonéské zájezdy a kombinace
Země tisíců ostrovů nabízí každému možnost vybrat si právě tu svou barevnou kombinaci dle vlastních představ. Jako jediná česká cestovní kancelář provozujeme již 10 let v Indonésii pobočku – indonéskou firmu (s českými vlastníky). Toto nám umožňuje organizování jedinečných zájezdů – zajištění nedostupných vnitrostátních letenek z ČR. Řada našich balijských řidičů, průvodců i divemasterů již rozumí a často i mluví velice dobře česky! Navštivte český turistický resort a potápěčská centra Deep Blue Studio na severovýchodním pobřeží Bali dosud nedotčeném masovou turistikou! S potěšením Vám připravíme kompletní zájezd dle Vašich představ již v ČR, ale rádi Vás u „nás na Bali“ uvidíme pokud přiletíte individuálně nebo prostřednictvím jiné CK.

- Pobytové zájezdy na Bali „od romantických chýší po luxusní hotely“
- Poznávací zájezdy po Indonésii „od relaxace v lázních po výstupy na sopky“
- Tématické zájezdy: potápění, golf, wellness, Harley-Davidson
- Expedice po indonéských ostrovech „od komodských varanů po tajemná etnika“
- Vnitrostátní letenky v jihovýchodní Asii 

Pokud si nevyberete zájezd z termínů naší nabídky v katalogu nebo na webových stránkách, připravíme Vám zájezd dle Vašeho požadavku a letového řádu (obsazenosti letadel).
Na Bali se prozatím nedostanete přímými „charterovými lety“, ale pravidelnými linkami celé řady spolehlivých leteckých společností. Odlety z Prahy, Vídně, Frankfurtu i jiných evropských metropolí denně nebo alespoň 3 x týdně.
Vzhledem k časovému posunu (6–7 hodin proti ČR) a finanční náročnosti letecké dopravy doporučujeme volit délku pobytu i u pobytového zájezdu na více než 7 dní.

Další kontakty

602 545 821

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.