Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Egypt - last minute do země, kde se historie nikdy nestane minulostí

Nechcete se těšit na letní dovolenou už půl roku předem? Chcete se jakoby kouzlem přenést z našeho časoprostoru do pohádkových míst orientu nebo k výjimečným monumentům, které uchovávají vzpomínku na říši faraónů?

Arabský svět je přece možné poznávat i jinak než z televizních zpráv. Zblízka a zevnitř osobité kultury, a přitom z pohodlí luxusních hotelů, odkud vede stejná cesta ke kouzelným plážím nebo do nitra horkých pouští, do kulturních středisek i typických arabských tržišť. Zájezdy Last minute Egypt ukazují právě takový, jaký je, abyste si užili příjemnou dovolenou a současně se mohli cítit součástí specifické kultury.

Nemusíte s dovolenou čekat až na sezónu, nemusíte se rozhodovat několik měsíců předem, kam jet. Cestovní kancelář Neckermann vám bude plnit přání dříve, než vás napadnou.

Egypt – Last minute zájezd za poznáním, dobrodružstvím i odpočinkem

Se zájezdy Neckermann CK můžete poznat především dvě unikátní egyptská letoviska. Hurghadu s rušným turistickým děním i původní atmosférou severní Afriky, odkud vede cesta k historickým památkám Gízy a Káhiry, ze kterých se vám až zatočí hlava. Dalším významným letoviskem Egypta je Marsa Alam s korálovými útesy, ideální místo pro ty, kdo rádi během potápění pozorují podmořský svět. 

Vzpomínky z mnohých dovolených postupně splývají a ztrácejí se v zapomnění. Ručíme vám ale za to, že na dovolenou v Egyptě nikdy nezapomenete. 

Rozhodli jste se na poslední chvíli pro jinou zemi? Neckermann CK vám nabízí mezi zájezdy Last minute Turecko s ojedinělým duchem orientu. Nebo pokud dáváte přednost místům v Evropě, kde máte jako na dlani antické památky, a přitom sledujete pulz moderních měst, je pro vás tím pravým Last minute Řecko. Dále cestovní kancelář Neckermann přichází se širokou škálou leteckých zájezdů i programem Autem Evropou, případně eurovíkendy v zajímavých a turisticky oblíbených centrech dění nejen v Evropě.

- PR článek - 

Článek byl zobrazen 2 115 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Turecko | Řecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko